Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Özür dileriz yeğenim, özür dileriz bacım”

Bandırmaspor tribün lideri Özgün

Bandırmaspor tribün lideri Özgün Eren, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, geçtiğimiz hafta sonu oynanan Kırklarelispor müsabakasında yapmış oldukları küfürlü tezahürattan dolayı müsabakaya gelen bayan ve çocuk taraftarlardan Bandırmaspor taraftarları olarak özür dilediklerini söyledi.

-Kulübe zarar veriyoruz
Eren “Kırklarelispor müsabakasında tribün içinde yapılan kötü tezahüratlar ile hem kulübümüze hem de tribünlerimize ciddi anlamda büyük zarar veriyoruz. Bilhassa son maçımızda dozumuzu çok fazla aştık ve birkaç dakikalığına stres atalım derken başta bayan ve çocuk taraftarlarımızı hiç düşünmeden davrandık. Bundan bayan ve çocuk taraftarlarımız çok rahatsız oldu. Farkına varmadan üzdüğümüz kırdığımız bayan ve çocuk taraftarlarımızdan Bandırmaspor taraftarları olarak özür diliyoruz” dedi.

-Takıma küfürsüz destek
Bandırmaspor taraftarları olarak bundan sonraki iç saha maçlarında en küçük küfürlü beste veya hakaret etmeden takımlarını destekleyeceklerinin altını çizen Eren “Kenetlendiğimizi sanırken bazı taraftarlarımızı üzdüğümüzü göz ardı etmeyelim. Herkesin elini vicdanına koyarak ve Bandırma aşkını ön planda tutarak, bundan sonra ki bütün iç saha maçlarında bayan ve çocuk taraftarlarımızı üzmemek ve de kulübümüze bu zor dönemimde ceza aldırmamak için elinden geleni yapacağından eminim ”ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bölgemizin en önemli tarım ürünlerinin
Sıradaki Haber FİDANCILIK SEKTÖRÜ MASAYA YATIRILDI