Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırmaspor ve transferler

Bu haberin fotoğrafı yok

Bandırmaspor’da transferler hangi mantık ve bütçe ile yapılıyor? 16 oyuncusuna 1 Eylül 2019 tarihine kadar yaklaşık 3 milyon TL ödeme yapması gereken Bandırmaspor yönetimi, toz duman bulutu içinde bir önceki senenin ikinci yarısında yapılan transferlerin gerisinde kalmayarak 2019-2020 futbol sezonu transfer dönemi tamamlamaya çalışıyor.

Bir taraftan kaynak sıkıntısı yaşadığı için bugüne kadar takıma verdiği katkısı spor kamuoyu tarafından sorgulanan Haluk Türkeri ile TFF’ye yaptığı müracaatını geri çekmesi karşılığında tekrar sözleşme imzalamak zorunda kalan Bandırmaspor yönetimi, diğer taraftan da 400 ila 600 bin TL arasında transfer bedelleriyle yeni oyuncuları takıma kazandırıyor.

18 milyon TL borcu bulunan Bandırmaspor yönetiminin yapılan yeni transferle katlanan borçları, içinde bulunduğumuz kriz ortamında bu transferleri nasıl ödeneceği sorusu da aklıma gelmiyor değil. Bugüne kadar yeni finansman kaynakları bulunmadan yöneticilerin kendi imkanlarıyla yapılmaya çalışılan transferlere akıtılan oluk oluk paralar, bu sezon şampiyon olamaz isek Bandırmaspor’un önümüzdeki günlerde başını fena ağrıtacak gibi görünüyor. Kastomonu örneği önümüzde. Benden uyarması….

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. 3.5 milyon borcu ödemeden yeni transfer yapılması zaten yönetimin ne kadar bu işi bilmediğini belli ediyor .. en acemi yönetim bile bu hatayı yapmaz bide bi sürü iş adamı var
    yönetimde ..
    sezon sonu sonuçlar ne olursa olsun borcumuzun 35 – 40 milyon olacağı garanti
    bandırmaspor bu ücretleri ödeyecek bi takım değil
    yöneticiler batağa doru sokuyorlar bizi şampiyonluk kurtuluş değil tabi şoveenizt yönetimler olmasa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz,
Sıradaki Haber Palaz’dan BASKİ Genel Müdürü Erdoğan Öztürk’e Hayırlı Olsun Ziyareti