" /> “Bandırmaspor’da başkanlığa aday değilim” – Marmara Olay

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Bandırmaspor’da başkanlığa aday değilim”

“Bandırmaspor’da başkanlığa aday değilim”

Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, haziran ayında yapılması planlanan Bandırmaspor’un olağan genel kurulunda kulüp başkanlığına aday olmasının söz konusu olmadığını söyledi.

-Oluşacak yönetimde de yokum
Oluşacak yönetim kurulunda da görev almak istemediğini dile getiren Kılkışlı, “Aralarında Ahmet Edin ve Bilgen Süngü’nün bulunduğu geçmiş dönemlerde kulüp yönetimlerinde bulunmuş tecrübeli arkadaşlarımın haziran ayında yapılacak genel kurulda göreve talip olmalarını elbette isterim. Bildiğim kadarıyla bu arkadaşlarımızın da böyle bir talebi ve çalışması yok. Haziran ayında yapılacak genel kurulda yönetime aday çıkmasa dahi 54 yıllık geçmişi bulunan kulübün sahipsiz kalacağını düşünmüyorum” dedi.

-Tahsili konusunda bir girişimimiz olmaz
Kendisinden sonraki başkanların alacaklarına yönelik kulüp gelirlerine temlik koydurduklarını anımsatan Kılkışlı, “Bandırmaspor tarihinde 8 yıl gibi uzun bir süre görev yapan bir başkan olarak bugüne kadar 1 milyon 800 bin TL alacağımıza karşılık kulüp gelirlerine temlik koydurmadık. Bu koydurmayacağımız anlamına da gelmemelidir. Başarılı olacağına inandığımız kim göreve gelirse temlik koydursak dahi bunun tahsil konusunda hiç bir girişimimiz olmaz” ifadesini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?