Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Bandırmaspor’da değişim şart”

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan, düzenlediği basın toplantısında kulübün olağan genel kurulunun 30 Mayıs’ta yeterli çoğunluğun sağlanmaması halinde ise 21 Haziran 2019 tarihinde yapılacağını söyledi. Bandırmaspor’un yöneticilerin kişisel katkılarıyla ayakta durabilmesinin çok zor olduğuna dikkat çeken Karlahan, 2018-2019 futbol sezonunda yönetim olarak ciddi kaynak sıkıntısı yaşadıklarını dile getirdi.

-Bandırmaspor’un değişime ihtiyacı var
Bandırmaspor’un değişime ve ortak akla ihtiyacının bulunduğunu vurgulayan Karlahan “Aksi takdirde bir daha bu kadar stresli bir sezona dayanamam. Yerel yönetimlerin ve şehrin ileri gelenlerinin destek verdiği uzlaştığı bir Bandırmaspor kulüp yönetmi artık mutlak hale gelmiştir. İnanıyorum ki şehrin desteğini alan bir yönetim büyük başarılara imza atacaktır” dedi.

-Tahsili konusunda gerekeni yapacağım
Bandırmaspor net borcu konusunda açıklama yapmayan Karlahan, kulüpten şahsi alacağının toplam 4 milyon TL olduğunu söyledi. 4 milyon TL alacağına karşılık Bandırmaspor’un gelirlerine temlik koydurduğunu açıklayan Karlahan, “Ben Bandırmaspor’un ayakta kalabilmesi için kendime ait gayri mülkleri sattım, dostlarından borç aldım. Elbette alacaklarıma karşılık koydurduğum temlikin tahsili konusunda gerekli işlemi başlatacağım. Temlikte 15 sıradayım. Bana sıra gelir mi, gelmez mi bilmiyorum” ifadesini kullandı.

-Göçmez istifa etti
Karlahan, 2018-2019 futbol sezonunun sona ermesinin ardından Bandırmaspor Kulüp Genel Koordinatörü Onur Göçmez’in görevinden istifa ettiğini, bugüne kadar kulübü vermiş olduğu desteklerden dolayı kendisine teşekkür etti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Narkotik Suçlarla Mücadele Şube
Sıradaki Haber İhbar Doğru Çıktı Otobüste Yakalandı