Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırmaspor’da Göçmez dönemi başladı

Bandırmaspor’un Olağanüstü Genel Kurulu

Bandırmaspor’un Olağanüstü Genel Kurulu Barış Manço Kültür Merkezi’nde yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimleri Onur Göçmez ve ekibi kazandı. Genel kurulda konuşan Bandırmaspor Kulüp Başkanı Onur Göçmez “Zor bir sürece girdik. Hepimiz zorlanıyoruz. Ülkede de büyük bir sıkıntı var. Bu dönemde Bandırmaspor yönetim kurulu olarak herkesten destek bekliyoruz. Bandırmaspor bizim için çok önemli bir bayraktır.Benim varım yoğum Bandırmaspor. Hiç bir hesabım yok”dedi.

-Zamanlama hatası yaptı

Konuşmasında Erhan Elmaştaş tarafından Bandırmaspor gelirlerine konulan hacizede değinen Göçmez “Haczi yanlış bir zamanda koydurdu. Biz bunu 8 hafta sonra konuşalım dedik. Biz zaten kendisiyle 8 hafta sonra konuşup gerekli süreçleri başlatacaktık. Şu anda hacizden dolayı Bandırmaspor’a para gelecek bir hesap numarası yok. SMS kampanyası yapamaz olduk. Oysa bunun için 6 ay mücadele verdik. Bu sene sizlerden ricam birleşelim. Biz başarılı olalım ki Erhan Elmastaş’ta dahil herkes parasını alsın. Bandırmaspor’da kimsenin parası kalmaz.Buradan Erhan Elmastaş’a mesaj gönderiyorum. Oturalım hep beraber konuşalım. Biz küme düşersek kime faydası olacak?. Bu yönetime herkesin destek olması lazım.Buradan çağrımdır.Kavgaları bırakalım. Bandırmaspor’un bu sene küme düşmemesi lazım. Ayrışmanın kimseye faydası yok”şeklinde konuştu

-Nijerya’dan gelmedim

Kulüp eski Başkanı Göksel Karlahan’ın “aldım getirdim” şeklindeki açıklamalarına da değinen Göçmez “Ben Bandırma çocuğuyum. Kendimi Nijerya’dan bir transfer gibi hissediyorum. İstanbul’ya yaşıyorum ancak ben Bandırmalıyım. .Göksel Karlahan bize gerçekten çok güzel bir imkan sağladı. Bizi birleştirdi. Bir önceki yönetimle çok güzel işler başardık. Onlara tek tek teşekkür ediyorum”ifadesini kullandı.

Bandırmaspor Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Soner Koçoğlu,Mustafa Der, Mehmet Özbay, Hakan Aydın, Özer Aydın, Özgür Kızıllar, Serdar Kurter, Onur Çon, Adem Yılmaz, Ünsal Yamaner, Cihan Yılmaz, Gürel Soylu,Onur Oğuzbeyi Denetim Kurulu ise İhsan Şen,İzzettin Çalışır ve Mehmet Yağcı!dan oluştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erdek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı
Sıradaki Haber Erdek’te uyuşturucu operasyonu:2 gözaltı