Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırma’ya kardeş pazaryerleri geliyor

Millet İttifakı Bandırma Belediye

Millet İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun, seçim çalışmaları kapsamında Bandırma Pazarcılar Odası’nı ziyaret etti. Tosun, ziyarette Oda Başkanı Erkan Alpsu ve yönetim kurulu üyelerinden pazarcı esnafının sorunlarını dinledi.

-Butik pazaryerleri yapılacak
Ziyarette konuşan Tosun, 31 Mart yerel seçimlerini kazanmaları halinde ilçenin muhtelif bölgelerine butik kapalı pazaryerleri yapacaklarını söyledi. Tosun “Esnaflarımızın sağlıklı ortamlarda ticaretini sürdürmesi, hemşerilerimizin de sağlıklı ve güvenli ortamlarda alışverişini yapması adına ilçemizin farklı bölgelerine semt pazarları kuracağız. Projemiz, ilçemizin planlı ve sağlıklı büyümesine, halkımızın mutlu ve huzurlu yaşantısına anlam kazandıracaktır” dedi.

-Bandırmamıza yeni bir kimlik kazandıracak
Gelişim düzeyi yüksek kentlerde kapalı semt pazarlarının önemli bir yer kapladığına işaret eden Tosun, modern ve nezih alanlarda alışverişlerin yapılmasına imkân tanıyacak kapalı semt pazarlarının gelişen ve değişen Bandırmamızın yeni kimliğine yakışan ölçülerde hizmete sokulacağını söyledi.

-Vatandaşlarımız hijyenik şartlarda alışveriş yapacak
Vatandaşların hijyenik şartlarda alışveriş yapmalarını sağlamak, esnaflarında daha sağlıklı bir şekilde hizmet verebilmesine olanak tanımak için ‘Semt Pazarı’ projesine büyük önem verdiklerini dile getiren Tosun, Bandırma’nın farklı mahallelerine fonksiyonel özellikle güçlü modern semt pazarları kazandırmak için ciddi adımlar atacaklarının altını çizdi.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. Allah utandırmasın değerli başkanım emeklerinizin mükâfatlarını alırsınız inşallah 1 Nisan sabahında her şey gönlünce olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlik Haftası’nın coşkusunu müzikle taçlandıran
Sıradaki Haber Bandırma Gençlik Konseri’nde Coşku Doruğa Çıktı