Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Bandırma’ya modern balık hali kazandıracağız”

Kafaoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak 2019 yılında ilçeye yeni balık hali kazandırılması konusundaki çalışmalara start vereceklerini söyledi.

Kafaoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Bandırma Balık Hali’nde balıkçı esnafıyla bir araya geldi. Mevcut balık halinin ihtiyaca cevap vermediğini dile getiren Kafaoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak 2019 yılında ilçeye yeni balık hali kazandırılması konusundaki çalışmalara start vereceklerini söyledi. Yeni balık halinin ilçe merkezinden uzak bir yere yapılırken perakende balık satış yerlerinin vatandaşın kolaylıkla ulaşabileceği alanlara yapılması gerektiğini dile getiren Kafaoğlu, bu konuyla ilgili yer arayışlarının ise devam ettiğini söyledi.

-4 ay dükkan kiralarının alınmaması talep edildi

Kafaoğlu, balıkçı esnafının 4 aylık balık yasağında dükkân kiralarının alınmaması yönündeki talebini ise “Belediyeler kar amaçlı kurulan birimler değildir. Ancak verilen hizmetlerinde karşılanması gerekiyor. Bu anlamda Bandırma Balık Haline verilen hizmetler var. Bu hizmetlerin devam edebilmesi için kira bedellerinin alınması kaçınılmazdır. Bu teklifinizi değerlendirerek kira bedellerinde tekrar güncellemeye gidilebiliriz” ifadesini kullandı. Balıkçı esnafın Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na isminin yazıldığı bordo beyazlı bir forma etti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

31 Mart yerel seçimlerinde Balıkesir
Sıradaki Haber 5 SENEDE 50 SENELİK HİZMET