Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Barış Manco anıldı

7’den 77’ye herkesin sevgilisi

7’den 77’ye herkesin sevgilisi olan, her çocuğun süper kahramanı, toplumumuzun yetiştirdiği en özel değerlerden biri olan besteci, söz yazarı, unutulmaz sanatçı Barış Manco’yu yeni kuşaklarla tanıştırmak ve eserlerini yeni kuşaklara tanıtmak amacıyla Bandırma Cumhuriyet İlkokulu Çok Amaçlı Salonu’nda anma programı düzenlendi.

Barış Manco’yu anma programında önce 2-H sınıfı öğrencilerinin, öğretmenleri Hikmet Çakır rehberliğinde hazırladıkları Barış Manco’nun hayatını ve başarılarını anlatan belgesel sunuldu. 2-C sınıfı öğrencilerinin öğretmenleri Orhan Aracı’nın sazı eşliğinde sanatçının sevilen şarkılarını seslendirmesinin ardından Barış Manco’yu canlandıran 2-İ sınıfı öğretmeni Levent Çayırkuşu’nun öğrencileri ile birlikte sunduğu, sanatçının “Adam Olacak Çocuk” programı öğrenciler tarafından ilgiyle izlendi.

Programın ardından açıklama yapan Okul Müdürü Mustafa Akgül “Kuşaklar arası kültür aktarımına önemli katkıda bulunan, müzikte açtığı yolun yanı sıra şarkı sözleri ve televizyon programlarıyla da toplumumuzun tüm kesimleri tarafından sevilen ve sayılan, yaşadığı çağları aşarak geleceğe uzanabilmiş bir sanatçı olan Barış Manco’yu saygı ve minnetle anıyoruz. Anma programında emeği geçen öğrenci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ederiz.’ dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde
Sıradaki Haber Bandırma’da Gizli Kamera Skandalı!