Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Aday Olmayacağını Açıkladı

Balıkesirspor’un kırmızı-beyazlı kulübün başkanı

Balıkesirspor’un kırmızı-beyazlı kulübün başkanı Nedim Ömer, yaklaşan kongre öncesinde Balıkesirspor Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında görev süreleri boyunca yapılan faaliyetleri değerlendirdi. Ömer, yeni seçilecek yöneticilere başarı dileyerek aday olmayacaklarını belirtti.

Mali Durum ve Hedefler

Başkan Nedim Ömer, kulübün mali durumu hakkında da açıklamalarda bulundu. Güncel borçlarının önceki yıllardan gelen SGK prim borçlarıyla birlikte 38 milyon lira olduğunu ifade etti. Göreve geldiklerinde öncelikli hedeflerinin mali başarı olduğunu vurgulayan Ömer, geçen yıl devre arasında verilen mücadeleler sonucunda bazı hedeflere ulaşıldığını dile getirdi.

Sportif Faaliyetler ve Gelecek Perspektifi

Ömer, takımın sportif performansına da değinerek, TFF 3. Lig 2023-2024 Sezonu’na kaldıkları yerden devam ettiklerini belirtti. Önceki dönemdeki desteklerle transferlerin son anda yapıldığını ve takımın Play-Off’u zorladığını aktardı. Ayrıca, gelecek yönetim için olumlu bir perspektif sundu.

 

Yönetim Değişikliği ve Kongre Süreci

Başkan Nedim Ömer, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın ile yapılan görüşmeleri paylaşarak, kendilerinin aday olmayacaklarını ve iş dünyasından gelen yöneticilerin desteğini beklediklerini ifade etti. Kongrede aday olmayacaklarını ve yeni oluşuma destek vereceklerini belirtti.

Kulübün Aşkı ve Birlik Mesajı

Başkan Yardımcısı İsmet Deniz ve As Başkan Ahmet Erkarapınarlı, kulübe olan bağlılıklarını vurgulayarak, görev süreleri boyunca verilen emekleri ve borçların azaltılmasındaki çabalarını anlattılar. Yeni yönetimin tecrübelerinden faydalanması ve kulübün daha iyi bir geleceğe yönelmesi için birlik ve işbirliği çağrısı yaptılar.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İvrindi Belediye Başkanı Önder Lapanta
Sıradaki Haber Başkan Sünnet Törenlerine Katıldı