Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Bülbül’e gümüş plaket

Bülbül’e, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı’na yaptığı bağışa istinaden “Gümüş Plaket” ve “Plaket Berat’ı” takdim edildi.

Bülbül’e, Türk Silahlı Kuvvetleri

Bandırma Liman Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Cevdet Bülbül’e, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı’na yaptığı bağışa istinaden “Gümüş Plaket” ve “Plaket Berat’ı” takdim edildi. TSK Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilcisi Emekli Albay İbrahim Güven, Bandırma Liman Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Cevdet Bülbül’ü makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Güven, Zeytin dalı Operasyonunda TSK Mehmetçik Vakfı’na maddi bağışta bulunan Cevdet Bülbül’e, yaptığı bu katkı karşılığında kahraman Mehmetçik’in bir şükranı ve anısı olarak “Gümüş Plaket” ve Vakıf Genel Müdürü Emekli Tümgeneral Yaşar Bal imzalı “Plaket Beratı” sundu.

-Mehmetçik Türk milletine emanet
TSK Mehmetçik Vakfı’nın plaketini ve beratını almaktan büyük onur ve mutluluk duyduğunu belirten Bandırma Liman Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Cevdet Bülbül, bütün şehitlerimizi rahmet ve gazilerimizi şükranla andıklarını söyledi. Bülbül “Şehitlerimizin aileleri ve çocuklara bizlere emanettir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu kutsal toprakları onlara borçluyuz. Yaptıkları fedakarlığın değeri hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür. Mehmetçiklerimize çok şey borçluyuz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyüksehir Belediye Başkanı Ahmet
Sıradaki Haber Karakoyun Sahil Yenice’yi Şenlendirdi