Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Tolga Tosun baba oluyor

Bu haberin fotoğrafı yok

14 Temmuz 2018 yılında Seda Akti ile dünya evine giren Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, ilk kez baba olma heyecanını yaşıyor. Başkan Tosun, bu mutluluğunu lösemi hastası 9 yaşındaki Deren Perihan Sevinç için Türk Kızılay’ı vasıtasıyla Cumhuriyet Meydanında düzenlenen ilik nakli kampanyasında gazetecilerle sohbet ederken açıkladı.

-Oğlu olacak

Eşi Seda Tosun’un 4 aylık hamile olduğunu ve bu süreci evde istirahat ederek geçirdiğini kaydeden Tosun, “Gazetecilerle ile sohbet ederken, “İlk kez baba oluyorum. Oğlum olacak çok mutluyum. Meğer baba olmak ne kadar büyük bir heyecanmış. Allah herkese bu duyguyu tatmayı nasip etsin” dedi.

-Düğün törenlerine çiçek istememişlerdi
Hatırlanacağı üzere Belediye Başkanı Tolga Tosun, 14 Temmuz 2018 tarihinde Ekol Bahçe’de düzenlenen düğün töreniyle Seda Akti ile dünya evine girmişti. Genç çiftlerin nikahı dönemin  Belediye Başkanı Dursun Mirza kıymıştı. Düğün törenine CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Fikret Şahin Ensar Aytekin, eski milletvekilleri Namık Havutça, Mehmet Tüm, CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Bandırma Belediye Meclis Üyeleri, sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda konuk katılmıştı. Tolga ve Seda Tosun çifti konuklardan düğün törenine çiçek gönderilmemesini, çiçek bedellerinin ilçede kurulu bulunan İyiki Varsın Derneği’ne bağış olarak yatırılmasını istemişti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kamuoyunu bilgilendirin İYİ Parti Grup
Sıradaki Haber Çömez’den Sinan Ateş Açıklaması