Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Tosun,muhtarlarla akşam yemeğinde biraraya geldi

Bandırma Belediye Başkanı Tolga

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Muhtarlar Günü nedeniyle mahalle muhtarı ve aileleriyle birlikte Grand Asya Hotel’de akşam yemeğinde bir araya geldi.

Muhtarların şehre ve vatandaşlara hizmet yolunda belediyenin gören gözü, Bandırmalılara uzanan hizmet eli olduğunun altını çizen Tosun “ Muhtarlarımız; kentimizde yaşanılan her türlü sorunun çözümü için büyük bir fedakârlıkla çalışmalarını sürdüren, yol gösteren bir makamı da temsil etmektedir. Kent genelinde büyük titizlikle sürdürdüğümüz çalışma ve hizmetlerimizde en önemli paydaşlarımızdan olan muhtarlarımıza, belediyemizin kapıları her daim açık tuttuk. Ayrıca muhtarlarımız mahallelerindeki ihtiyaç ve talepleri tespit ederek belediyemizin mahallelerde gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği hizmetlerinde önemli bir görev üstlenmişlerdir” dedi.

Tosun “Kentimizin refahı, gelişimi ve değişimi konusunda her zaman çözüm ortağımız olan muhtarlarımızla her daim iş birliği ve dayanışma içinde olmayı sürdürecek, kentimizin geleceği için daha güzel hizmetler üretmeye devam edeceğiz. Vatandaşların dertleri ile dertlenen, mutluluğu ile sevinen muhtarlarımızla birlikte kentimize hizmet için çalınmadık kapı, gidilmedik ocak, alınmadık gönül bırakmadan durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bu ortak hizmet çabası içerisinde gösterdiğiniz özverili gayretlerinizden ötürü her birinize şükranlarımı sunuyor, şehrimizde görev yapan 55 mahalle muhtarımız başta olmak üzere tüm muhtarlarımızın “19 Ekim Muhtarlar Günü’nü” en içten dileklerimle kutluyorum” ifadesini kullandı.

Toplantıya Bandırma İlçe Kaymakamı Engin Aksakal, Belediye Başkanı Tolga Tosun, Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Ay, Aydın Yağar, İlçe Emniyet Müdürü Mesut Demirdaş,, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ahmet Tunç, Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat, Belediye Meclis Üyeleri Cihan Yılmaz, Nüvit Erten, Levent Coşkun, Merve Polat, Mesut Özdemir, Erol Acar, Ender Acar, Aydilek Gönenç, Sıtkı Ağan, Oya Yücel, Zeynep Özdemir,Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez, Türkiye Muhtarlar Derneği Bandırma Şube Başkanı Hüseyin Kocabıyık, Bandırma Muhtarlar Derneği Başkanı Nur Hancıoğlu, muhtarlar ve aileleri katıldı. Yapılan konuşmaların ardından Bandırma Belediye Başkanlığı tarafından muhtarlara değişik hediyeler verildi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI