Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkanı olduğu partiye kayyum atandı

Başkanı olduğu partiye kayyum atandı

Memleket Partisi Bandırma İlçe Başkanlığına kayyum atandı. Balıkesir İl Başkanlığı toplu istifaların yaşandığı Memleket Partisi Bandırma İlçe Başkanlığına kayyum atadı. Münir Atar, Eyüp Demirezen, Olcay Özgün ve Seda Ungan’dan oluşan kayyum heyeti 45 gün içerisinde partiyi  ilçe kongresine götürecek.

Hatırlanacağı üzere, Kasım ayında ilçe başkanlığında yapılan ve Balıkesir İl Başkanı Sinan Diker’de hazır bulunduğu toplantıya, 11 yönetim kurulu üyesi uyum problemi yaşadıklarını öne sürdükleri İlçe Başkanı Münir Atar’ın görevden alınmasını istemişti. Yaşanan tartışmaların ardından İl Başkanı Sinan Diker başkan ve yönetim kurulu üyelerinden istifalarını istemişti. Bunun üzerine 11 yönetim kurulu üyesi istifa etmişti.

Öte yandan Balıkesir İl Başkanlığının Aksakal Belediye eski Başkanı Üstün Taşdemir ve CHP’nin 2019 yerel seçimlerinde Kepsut Belediye Başkan Adayı gösterdiği Murat Karakoyun’a ilçe başkanlığı teklif ettiği ise gelen bilgiler arasında.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. İstifa ettirilen bir başkan, kayyum ile tekrar başkan olarak atanıyor. Neden görevden alındı niye geri getirildi. Bu ne perhiz ne lahana turşusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yılmaz devreye girdi, takım otobüsü alındı
Sıradaki Haber Yılmaz devreye girdi, takım otobüsü alındı