Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkanlar birlik mesajı verdi

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’u makamında ziyaret etti. Yılmaz, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak Bandırma’nın sosyoekonomik açıdan marka bir kent olması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.

-Hukuki problemleri aşacağız
Bandırma ve Balıkesir Büyükşehir Belediyeleri arasında geçmiş dönem kaynaklı hukuki problemlerinin bulunduğunu anımsatan Yılmaz, “Ben inanıyorum ki başkanımız bu pozitif tavrı. Bizim de iyi niyetimiz ile çözülmeyecek aşılmayacak Hiçbir problem yok. Bandırma’ya Balıkesir’in borçlu olduğunu düşünüyorum. Çünkü Bandırma’nın Balıkesir’e katkısı çok büyüktür. Bundan dolayı Büyükşehir olarak Bandırma’ya hizmet getirmemiz gerekiyor” dedi.

-Uyum içerisinde çalışacağız
Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’da konuşmasında “Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Tüm kurumlarla olduğu gibi Büyükşehir Belediyesi ile de uyumlu bir şekilde çalışacağız. Geçmişte yaşadığımız sorunların, Yücel Yılmaz döneminde yaşanacağına inanmıyorum. Her iki belediye ilçemiz sakinlerinin en iyi hizmetleri alması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaktır. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ile kentimizin sorunlarının çözümü konusunda iletişim halinde olmaya devam edeceğiz”ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Baskını Evlere Zarar Verdi
Sıradaki Haber Sular Altında Kaldı