Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BASKİ’nin unuttuğunu Bandırma Belediyesi yapıyor

Bandırma Belediyesi, BASKİ’nin konusu olmasına rağmen artan şikayetler üzerine ilçenin muhlif cadde ve sokaklarındaki yağmur atık suyu giderlerinin temizlenmesi için ekiplerini seferber etti.

Bandırma Belediyesi, BASKİ'nin konusu

Bandırma Belediyesi’nin, gelecek 5 yılının yol haritasını Bandırmalılarla birlikte tasarlamak amacıyla gerçekleştirdiği “Senin şehrin, senin mahallen” çalıştaylarında en çok şikâyet aldığı konu tıkalı yağmur suyu giderleri oldu. Artan şikâyetler üzerine Bandırma Belediyesi, BASKİ’nin görev alanı içerisinde bulunmasına rağmen tüm ekiplerini yağmur suyu giderlerinin temizliği için seferber etti.
Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun gazetecilere yaptığı açıklamada;“İlçemizin gelecek 5 yılının yol haritasını Bandırmalılarla birlikte tasarlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz “Senin şehrin, senin mahallen” çalıştaylarında en çok şikayet aldığımız konuların başında yağmur suyu giderlerinin bakım ve onarımı geliyor. Bu konu Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin konusu olmasına rağmen artan şikâyetler üzerine Bandırma Belediyesi olarak Fen İşleri Müdürlüğümüz bünyesindeki tüm ekiplerimizi ilçemizin muhtelif cadde ve sokaklarında bulunan yağmur suyu giderlerinin temizlenmesi ve bakımı için seferber etmek zorunda kaldık” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI