Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mirza, büyükşehre icra takibi başlatıyor

Mirza, büyükşehre icra takibi başlatıyor

Bandırma Belediye Başkanlığı bugüne kadar kendilerine ödenmeyen 4 milyon TL tutarındaki katı atık bedeliyle ilgili Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığına icra takibi başlatıyor. Güney Marmara Doğal ve Kültürel Çevreyi Koruma Derneği’nin 2.Olagan Genel Kurulunda konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, aralık ayının ilk haftasından itibaren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile ilgili icra takibi başlatacaklarını söyledi.

-8 aydan beri ödeme yapılmıyor
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı2nın ilçede bulunan her konuttan Bandırma Belediyesi adına 7,99 TL katı atık bedeli tahsil ettiğini anımsatan Mirza, “8 aydan beri tahsil edilen 4 milyon TL tutarındaki alacağımızla ilgili bugüne kadar Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne 3 defa müracaatta bulunduk. Ancak bugüne kadar bu taleplerimize belediyenin mali krizde bulunduğu gerekçe gösterilerek olumlu yanıt verilmedi. Aralık ayının ilk haftasından itibaren belediyemiz hukuk işlerine gerekli icra takibinin başlatılması konusunda gerekli talimatı verdim. Alacaklarımız icra yoluyla tahsil edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. 3 milyo liralık Kurtdereli güreşlerine para buluyorlar.Yağlı güreş kuruluşları,kapalı salonda yağlı güreş yapıyorlar.Sultanlar gbi,su gibi para harcıyorlar.Ondan sonra ilçelerin alacaklarını ödemiyorlar.Sözde adalet baş kelimeleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

terör operasyonu:5 gözaltı
Sıradaki Haber terör operasyonu:5 gözaltı