Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Belediyeden rekor

CHP’li Bandırma Belediyesi, diğer

CHP’li Bandırma Belediyesi, diğer il ve ilçe belediyelerinin yaklaşmasının zor olduğu bir rekoru hayata geçirerek 4 yılda tam 120 adet çocuk oyun parkı projesini hayata geçirerek ilçedeki çocuklara ve ailelerine hediye etti.

-Kırsal mahallere ulaştık
“Seçilip geldiğimizde bizden en çok istenen, en büyük eksikliklerimizden bir tanesi de Bandırma’nın hızlı ve yeni geliştiği mahallerindeki çocuk oyun parklarının talebi” olduğunu belirten Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, geride bıraktıkları 4 yıllık dönemde 120 adet çocuk oyun parkını faaliyete aldıklarını açıkladı. 32 köy 2 beldenin Bandırma’ya katıldığını, Bandırma merkezde de 54 mahallenin olduğunu belirten Mirza, hayata geçirdikleri 120 çocuk oyun parkıyla Bandırma’nın tüm köylerindeki çocuklara ulaştıklarını söyledi.

4 yılda 120 park
Mirza, “Sağlıkla mutlulukla, paylaşımla bir arada olmanın değeriyle büyüyen çocukların, kentte yaşayan çocuklarda eşit şartları sağlayarak sağlıklı bir toplum oluşturacağının bilinciyle onlar için en iyisini ve en güzelini yapmaya çalışıyoruz. Bir taraftan yeni parkları kurarken bir taraftan da eski parkları yenileyerek bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyoruz. Park çalışmalarımız bundan sonrada vatandaşlarımızdan gelen talepler ve ihtiyaçlar çerçevesinde devam edecek. Bu parklarımız tüm halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu. Bandırmaya hizmete devam edeceklerini belirten Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, yeni dönemde de hem Bandırmalı ailelere hem de çocuklarına yönelik hizmetlerin artarak süreceğini kaydetti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI