Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Ben o il başkanına teşekkür ederim”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Sözcüsü Mehmet Birol Şahin’den geçtiğimiz günlerde Çevre ve Basın Yayın Daireleri bütçesinden toplam 28,5 milyon TL’nin kırsal mahallerin yollarının asfalt yapılması için aktarılmasına “Asfalta gömdüler” şeklinde eleştiren İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Özlem Ural’a “Ben o il başkanına teşekkür ederim” diye yanıt verdi.

-Ne söylediklerinin farkında değiller

Şahin, “ Her yılsonunda diğer dairelerimizde kalan bütçeleri aktarma yapmak suretiyle yatırıma dönüştürüyoruz. Geçtiğimiz ay Çevre Dairesi’nden 25 milyon, Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi’nden 3,5 milyon olmak üzere toplamda 28,5 milyonu Yol Yapım Dairesi’ne aktardık. Ne gariptir ki kırsal mahalle yollarına asfalt yapımına harcanacak bu aktarma işlemi İYİ Partili İl Başkanı tarafından ”Asfalta gömdüler” diye eleştirildi. Tabi aslında bu bizi övücü bir eleştiridir. Ne söylediklerinin farkında bile değiller, eleştirebilmek için o kadar zorlamaya rağmen konu bulamayıp böyle bir açıklama yapıyorlar. Ben o il başkanına teşekkür ediyorum” dedi.

-Nurettin Güney üzerinden Ural’a yüklendi

İl Başkanı Ural’a Susurluk Belediyesi üzerinden yüklenen Şahin “ CHP ve İYİ Parti’li Belediyeler hizmetsizlik bütçesi yapmıştır. İlimizdeki muhalefet belediyeleri hazırladıkları bütçe ile “2022’yi “polemik ve slogan” ile geçireceğim benden hizmet beklemeyin.!” Diye şimdiden ilan etmişler. İYİ Partili Susurluk Belediyesi’nin yatırıma ayırdığı bütçe payını yüzde 5 olarak belirlerken özel kalem bütçesini yüzde 2.72 olarak belirlemiştir” ifadesini kullandı.

 

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AK Parti’nin Geleneksel Bayramlaşma Töreni
Sıradaki Haber Bandırma AK Parti’de bir ilk yaşandı