Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Ben oynadım sende oynar mısın” dediler

Öğrencilere paylaşma ve yardımlaşma

Öğrencilere paylaşma ve yardımlaşma bilincini aşılayıp, sosyal yönden gelişmelerini sağlamayı amaçlayan Bandırma Şehit Süleymanbey İlkokulu, sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Okul bünyesindeki anasınıfı öğrencileri “Ben oynadım sende oynar mısın projesi” kapsamında oyuncaklarını Manyas İstiklal İlkokulu ana sınıfı öğrencilerine gönderdi. Projenin koordinatörlüğünü Okul Müdürü Hasan Şahin ve Müdür Yardımcısı Özlem Kolay yürütüyor.

-Anlamlı proje
Şehit Süleymanbey İlkokulu öğrencileri, topluma örnek olacak önemli bir projeye daha imza attı. Bu kapsamda her anasınıfı öğrencisi projeye gönüllü katkıda bulunarak, okula birer oyuncak getirdi. Daha sonra bu oyuncaklar, Manyas İstiklal İlkokulu ana sınıfı öğrencilerine gönderildi. Oyuncak dolu paketleri anaokulunda okuyan arkadaşlarına ulaştıran Şehit Süleymanbey İlkokulu anasınıfı öğrencileri, onlara büyük sevinç yaşattı. Manyas İstiklal İlkokulu Müdürü Cumhur Yılmaz, gösterdikleri duyarlılıktan dolayı Bandırma Şehit Süleymanbey İlkokulu öğrenci, öğretmen ve velilerine teşekkür etti.

-Bu tür projeler paylaşma bilincini geliştiriyor
Oyuncak dağıtımına katılan Bandırma Şehit Süleymanbey İlkokulu Müdürü Hasan Şahin, bu tür etkinliklerle öğrencilerin paylaşma ve yardımlaşma bilincini geliştirmeyi amaçladıklarını söyledi. Şahin “Öğrencilerimiz, projeye gönüllü katılarak, oyuncaklarını buradaki arkadaşları ile paylaştılar. Çocuklarımızın yüzünün güldüğünü görmek her şeye değer. Bunun gerçekleşmesine katkı sağlayan öğrenci, öğrenci velisi ve öğretmenlerimize çok teşekkür ederim. Bu tür projeleri daha güzel çalışmalarla devam ettirmek istiyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bölgemizin en önemli tarım ürünlerinin
Sıradaki Haber FİDANCILIK SEKTÖRÜ MASAYA YATIRILDI