Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bırak 400 belediyeyi 66 beğeniyi zor almış!

Partisinin Balıkesir İl Kongresinde “‘400 belediye alma hedefimiz var’ diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, sosyal medyasındaki bu paylaşmını 66 kişinin begendiği görüldü.

Partisinin Balıkesir İl Kongresinde

CHP Balıkesir İl Başkanlığının “31 Mart’ta Balıkesir Büyükşehir’i alacağız” fotograf karesi içerisinde kendisine yer bulamayan Ahmet Akın, il il gezip ‘400 belediye alma hedefimiz var’ diyerek iddialı açıklamalarda bulunduğu görüldü. Balıkesir il kongresi sonrasında genel kurula ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Akın’ın bu paylaşımını 66 kişinin beğenmesi ise şaşkınlık yarattı.

Balıkesir il kongresinde değişimcilerin ciddi eleştirileri sonrasında sessiz kalmayı tercih eden, il yönetim kurulunun mazbata töreni sonrasında aile fotografında göremediğimiz Akın’ın, sosyal medyasındaki paylaşımlarının etkileşimleri de dikkate alındığında kendi tabanında ve halkta karşılığının olmadığı görülüyor. Muğla’da da CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı ünvanıyla çıktığı kürsüde “Muğla Büyükşehir Belediyemizi almak için var gücümüzle çalışacağız. Mevcut belediye sayımızı da bir hedef koyarak hedef 400 diyerek çalışmalarımıza başladık” ifadelerini yinelemesi ise dikkat çekti.

Akın’ın 24 Eylül’deki Balıkesir il kongresine ilişkin paylaşımını 9 günde 66 kişi beğenirken her gittiği kongrede 400 belediye hedefini yineleyen Akın’ın bu paylaşımını 400 kişinin beğenmemesi ise gözlerden kaçmadı. Balıkesir İl Kongresinde 27. dönem CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin’in sert eleştirileri sonrasında sessizliğe bürünen Akın, bu süreçte kime sarılacağını ne yapacağını bilmemesi ise dikkat çekiyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI