Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Birlikten Kaya’ya sürpriz kutlama

Manyas Süt Üreticileri Birliği’nden

Manyas Süt Üreticileri Birliği’nden İlçe Kaymakamı Muhammed Kaya’ya sürpriz kutlama. Manyas Süt Üreticileri Birliği Başkanı Fevzi Karakaş, İlçe Kaymakamı Muhammed Kaya’nın 29 Ekim 2018 tarihinde ilçede göreve başladığını anımsattı.

Süt Birliği olarak Kaya’nın ilçede göreve başlamasının 1.yılı nedeniyle sürpriz bir kutlama programı düzenlediklerini dile getiren Karakaş, “Kendisi görev süresi içerisinde ilçemizde çok sayıda önemli projeye imza attı. Bu güne kadar üretici birliklerinin uygulamaya koyacağı projelerde gerekli desteği her zaman verdi ve vermeye de devam ediyor. Kendisine katkılarından dolayı üreticiler adına teşekkür ederiz” dedi.

İlçe Kaymakamı Muhammed Kaya’da konuşmasında, 1 yıldan beri ilçede görev yaptığını, Süt Birliği’nin yapmış olduğu bu anlamalı kutlamadan dolayı teşekkür etti. İlçenin en önemli gelir kaynağının tarım ve hayvancılık olduğunun altını çizen Kaya, kaymakamlık olarak tarım ve hayvancılık sektörünün gelişmesi için imkânlar doğrultusunda destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siyasi partiler, Belediye Meclis listelerini
Sıradaki Haber Şaka gibi….O gün öyle bugün böyle