Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bostancı: Bandırma’da 10 yıllık CHP iktidarını devireceğiz

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı “Maksatlı ve küçük işler siyaset kurumuna, partimize ve Bandırma’ya zarar veriyor”dedi.

AK Parti Bandırma İlçe

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı gazetecilere 24 Haziran genel seçimlerine ilişkin yaptığı açıklamada, CHP ile aralarında Bandırma’daki oy farkının yüzde 2’lere kadar indiğini söyledi. En kısa zamanda yapılacak yerel seçimlerde 10 yılık CHP iktidarını devireceklerini öne süren Bostancı, “Son seçimlerde CHP ile aramızda yüzde 2 yani 2 bin civarında bir fark kaldı. Bu da önümüzdeki dönem yapılacak yerel seçimlerde belediyeyi alarak Bandırma’da 10 yıllık CHP iktidarına son vereceğiz anlamına gelmektedir. Bandırma’da yüzde 90 katılımın olduğunu düşünürsek bu sonuçlar aynı zamanda yerel yönetimin de karnesidir. Bu sonuçlar Bandırma insanı için CHP’nin dışında AK Parti’nin tek alternatif olduğunun işaretidir “dedi.

-Rakamlara takılı kalınmamalı
Bostancı “1 Kasım 2015 seçimlerinde partiniz 35 bin 225 oy alırken 24 Haziran seçimlerinde oy miktarınız seçmen sayısının artmasına rağmen oylarınız 34 bin 298’e düştü. Bu sizce bir başarımıdır” şeklindeki soruyu “Burada asıl önemli olan Cumhuriyet Halk Partisi ile 6 bin olan farkı 2 bine indirmektir. Bu açıdan elbette bu bir başarıdır. Önemli olan CHP ile olan aramızdaki farkın düşmesidir. Burada rakamlara takılı kalmamak gerektiğini düşünüyorum” diye yanıtladı.

-Hiç kimse şahsi intikam peşinde olmamalı
Bostancı “24 Haziran seçimleri öncesinde ilçeye AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı’nın Cihan Güreşçioğlu

Doğa Mahalle Muhtarlığının, halkımız arasında
Sıradaki Haber ilk köy hayrı Doğa’da yapıldı