Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bostancı: bunu hep birlikte başaracağız

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, AK Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik ile esnaf ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı “Sizlerin vereceği destek hizmet ve yatırım yolunda en önemli kozlarımızdan birisi olacaktır. Bandırma’ya hizmet için geliyoruz ve bunu hep birlikte başaracağız” dedi.

-Enerjimizi Bandırma’nın gelişmesi için kullanacağız
Gönüllerini ve bütün güçlerini Bandırma’nın gelişmesi için seferber edeceklerinin altını çizen Bostancı “Hem siyasi irademizin gücünü arkamıza alacağız hem de Yücel Yılmaz başkanımıza da Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazandırıp Büyükşehir Belediyesi ile dayanışma içerisinde, ilçemizin tüm imkanlarını seferber ederek Bandırma’nın problemlerini çözeceğiz. Bunu yaparken toplumun tüm kesimlerinin de desteğini bekliyoruz. Bandırmalıların vereceği destek hizmet ve yatırım yolunda en önemli kozlarımızdan birisi olacaktır. Bandırma’ya hizmet için geliyoruz ve bunu hep birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.

-Bandırma güvenli ve düzenli bir şehir haline gelecek
Bostancı “Bu seçimlerde Bandırma’yı yönetmenin onuruna erişmek için çıktığımız yolda sayılı günler kaldı. İlçemizi bulunduğu noktadan daha güzel yerlere getirmek için mücadele edeceğiz. Bandırma, güvenli ve düzenli bir şehir haline gelecek. Hem ekonomik anlamda hem şehrin gelişmesi hem de yaşam standartlarının yükseltilmesi için gece gündüz demeden çalışacağız. Bunun için ekibimizle, projelerimizle geliyoruz. Şehirlerin ekonomileriyle gelişir. Geliştikçe de yükselir ve belirli bir ekonomik büyümeye ulaşır. Bandırma’yı başta çevreye duyarlı sanayi ve tarımda alanlarında olmak üzere birçok sektörde ekonomik anlamda ileriye taşıyacak planlamalara sahibiz. Yerel seçimlerin hemen ardından inşallah bu planları hayata geçirme imkanını bulacak, bunun için çaba göstereceğiz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayvalık’ın en büyük sıkıntıların biri
Sıradaki Haber Başkan Akın, Ayvalık’ın su sorununu tarihe gömecek ilk adımı