Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bostancı “Çakma hesaplarla bana saldırıyorlar”

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine bir hafta kala kimliği belirsiz bazı kişi ya da kişilerin Bandırma’da sevgi, saygı ve tevazu içerisinde yürütülen seçim sürecini çirkinleştirme, çamurlaştırmaya ve bel altı siyasetine dönüştürmeye çalıştığını öne sürdü. Bostancı, son günlerde ne yazık ki Bandırma’da birtakım çevrelerce sosyal medyanın kirli yüzü kullanılarak şahsına hakaretamiz ifadeler ve fotoğrafların kullanıldığı sosyal medya hesaplarının hortladığını ifade etti.

-Süreci sabote ediyorlar
Bostancı “Bunların arkasında kimin ya da kimlerin olduğunu bilmek zor değil. Bandırma geçmişte bu yapılan sosyal medya çirkefliklerinden, siyasetin asla tasvip edilemeyecek bu kirli yüzünden çok zarar görmüştür. Lakin 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sürecinde Bandırma’nın siyasette hiç görülmemiş bir şekilde barışı, sevgiyi, saygıyı ve tevazuu yakaladığını düşünüyorum. Bundan vatandaşlarımız da çok memnun. Ama görüyoruz ki kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce seçim materyallerimize, afişlerimize yapılan saldırılar şimdi de gerçek ismini açıklayabilecek kadar yürekli ve cesaret sahibi olmayan kişilerce sosyal medyaya sıçratılmıştır” dedi.

-Uysal koyun değilim
Bostancı devamında şunları söyledi “Kusura bakmasınlar, yumuşak başlıysak uysal koyun değiliz, bunu da bilmeleri lazım. Bir yanağına vur, öbür yanağını çevirsin, kusura bakmasın, öyle yanak bizde yok. Ama her zaman vatandaşımızdan yana olduk olmaya da devam edeceğiz. Her zaman doğrudan, haktan, tevazudan, samimiyetten yana olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bandırmalıların hür ve özgür iradeleri ile demokrasi şölenine çevirecekleri 31 Mart akşamına kadar da safımız budur. Buradan son olarak sosyal medyada çamur siyaseti yapma gafletinde bulunan bu kimliği belirsiz kişilere diyorum ki, asla ve asla Bandırma’daki barış ortamını, tevazu ortamını, samimiyet ortamını bozamayacaksınız. Bende, ittifak ortaklarımızda, seçim yarışındaki diğer tüm partilerin belediye başkan adayları da eminim ki bir telefonla ulaşılabilecek insanlar. Bana söyleyecek sözü, iletecek mesajı olan herkes bana ulaşabilir. Kulaktan dolma bilgilerle değil, işin aslını öğrenerek hareket etmek erdemdir. Bizler 30 Mart akşamı seçim yasakları başlayıncaya kadar adım adım, gece gündüz Bandırma’nın caddelerinde, sokaklarında, kahvehanelerinde, işyerlerinde, evlerinde kısacası gönüllerin olduğu, tevazuunun olduğu, samimiyetin olduğu, hoşgörünün olduğu ve insanın insan olduğu için sevilip sayıldığı her yerdeyiz. Çok şükür Alp Bostancı olarak, Bostancı ailesi olarak, Ak Parti olarak, Milliyetçi Hareket Partisi ve ülkücü camiamız olarak alnımızda en ufak bir leke yoktur. Abdestimizden de şüphemiz yoktur”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Narkotik Suçlarla Mücadele Şube
Sıradaki Haber İhbar Doğru Çıktı Otobüste Yakalandı