Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BŞB Spor Kulübü, yeni sezona yeniliklerle giriyor

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor yeni

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor yeni sezona yeniliklerle başlıyor. Spor kulüpleri için kolay ve hızlı yönetim sunan yazılım ürünü “Spor Akademik” ile anlaşan kulüp, uygulama sayesinde herkesi tek bir merkezi yapıya toplayarak verimli ve sürdürülebilir çalışma zemini hazırladı.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon öncesinde yaptığı atılımlara bir yenisini daha ekledi. Spor kulüpleri için kolay ve hızlı yönetim sunan yazılım ürünü “Spor Akademik” ile anlaşan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü, herkesi tek bir merkezi yapıya toplayarak verimli ve sürdürülebilir çalışma zemini hazırladı. Aileleri, sporcuları, antrenörleri, kulüp yönetimini içine alan yazılım sayesinde uygulama; sporcu ve ailesine nerede olurlarsa olsun, ihtiyaç duyduğu bilgilere online şekilde ulaşma imkanı sağlıyor. Aynı zamanda; antrenman bilgilerine ve yoklama takibine kolay ulaşım konusunda ön plana çıkan uygulama; antrenman verimliliğini, sporcu gelişimini, antrenör etkinliğini arttırarak kulüp başarısını yukarıya çekmeyi hedefliyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübünün farklı branşlardaki antrenörlerine uygulamanın kullanımıyla ilgili eğitim verildi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesirspor Başkanı Abdullah Bekki ve
Sıradaki Haber BALIKESİRSPOR’DAN TİCARET ODASI BAŞKANINA ZİYARET