" /> “Bu misilleme halini almamalı” – Marmara Olay

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Bu misilleme halini almamalı”

“Bu misilleme halini almamalı”

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, bu sabah saatlerinde Adnan Menderes Bulvarı üzerinde park halinde bulunan bir araçta Yücel Yılmaz ve kendisinin posterlerinin bulunduğu dev bez afişlerinin yakılmasına ilişkin gazetecilere açıklama yaptı.

Bostancı “Bugün sabah saatlerinde bir ziyaret öncesinde Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan bir araçta Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve benim posterimin bulunduğu dev bez afişlerin kimliği belirsiz kişiler tarafından yakıldığını üzüntüyle öğrendim. Üzgünüm bu bir misilleme halini almamalı. Misilleme hiçbir zaman toplumda yaklaştırma ve dostluğu bir araya getirmez. Dostluğun oluşması için siyasi olarak hep birlikte sağ duyumuza hâkim olmamız gerekmektedir. Bu yüzden herkes teşkilatına ve grubuna hâkim olsun. Hiç kimsenin burnu kanamadan 31 Mart yerel seçimlerini bitirsin” dedi.

Bostancı devamında şunları söyledi “Hiçbir zaman bu tür provokatör olayların içinde olmak istemem olanları da kınıyorum. Aksakal’da Millet İttifakının seçim bürosuna yapılan saldırı sonrasında Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun’u arayarak üzüntülerimi bildirdim. Ancak aynı hassasiyeti bu saate kadar karşı taraftan göremedim. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde bu tip provokatif olayların içinde bulunanların bu işler yanına kar kalmamalı”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?