Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bu takımın başkanı kim?

Geçtiğimiz hafta Bandırmaspor Kulüp

Geçtiğimiz hafta Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan’ın düzenlediği basın toplantısında Gönen’de “Erhan Elmastaş’a teşekkür” pankartı astığı gerekçesiyle hedef tahtasına koyduğu Hentbol Takımı Hocası Kemal Taşkın, cumartesi günü oynanacak Mardin 1947 Sağlıkspor müsabakasına takımın başında gitti. Basın toplantısında “Buranın bir başkanı var. Bırakacak gideceksin o zaman” diyen Karlahan Hentbol Takım Hocası Kemal Taşkın’ı bu açıklamalarının ardından neden görevden alamıyor? Hentbol takımının başkanı Erhan Elmastaş mı yoksa Göksel Karlahan mı?

-Karlahan,Taşkın’ı neden görevden alamıyor?
Karlahan’ın Kemal Taşkın’ı görevden alamamasında Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın hentbol şubesi için sağladığı 280 bin TL tutarındaki kaynağın etkisi var mı? Karlahan daha önce kapatacağını dile getirdiği hentbol takımını ne oldu da kapatmaktan vazgeçti?
21 Haziran 2018 tarihinde yapılan genel kurul öncesinde kulüp başkanlığı konusunda Belediye Başkanı Dursun Mirza ile 5 defa görüşen Karlahan’ın bu görüşmede 2 milyon TL kaynağının bulunduğunu ve vakıftan gelecek gelirlerin ilçedeki amatör spor kulüplerine tahsis edilmesi konusunda görüş bildirirken bugün neden “Vakıftan aktarılan kaynak yok” diyerek vakıf başkanı ve vakıf yönetimini zan altında bırakıyor? Karlahan geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısında “ben keriz miyim?” derken 21 Haziran 2018 tarihinde yapılan genel kurul sonrasında 1 milyon 500 bin TL tutarındaki alacağıyla ilgili kulüp gelirlerine ilk sırada tedbir kararı koydurduğunu mu kastediyor?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan
Sıradaki Haber SORUN ÇOK BİLİYORUM AZ KALDI GELİYORUM