Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bülbül güven tazeledi

Güney Marmara Motorlu Taşıyıcılar Birliği’nin Şoförler Odası Düğün Salonu’nda yapılan genel kurulunda Cevdet Bülbül ve ekibi güven tazeledi.

Güney Marmara Motorlu Taşıyıcılar

Güney Marmara Motorlu Taşıyıcılar Birliği’nin Olağan Genel Kurulu Şoförler Odası Düğün Salonunda yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimleri Cevdet Bülbül ve ekibi kazandı. Yönetim Kurulu Cevdet Bülbül, Cengiz Şahan, Erol Çetin, Arif Tok ve Tamer Kaymak’tan oluştu.
Genel kurulda konuşan Güney Marmara Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifleri Birliği Başkanı Cevdet Bülbül, Birlik’in kuruluş amacının bölge kooperatiflerinin zaman içinde olan iç sıkıntılarını müşterilere yansıtmamak, kooperatifleri profesyonel anlayışla yakınlaştırmak, müşterilerin yanında bir partner olarak bölgede birlikte en uygun şartları uzun vadeli oluşturarak her iki partnere iş rahatlığı sağlamak olduğunu söyledi. Bandırma Liman Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi, Gönen, Fethiye, Bandırma, Örtülüce, Bigadiç, Susurluk, Karacabey, Dursunbey, Burhaniye, Tatkavaklı, Manyas, Mustafa Kemalpaşa, Erdek, Koçyer Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ve Başöt koop Taşıyıcılar Kooperatifinin birleşmesinden oluşan Güney Marmara Bölgesi Motorlu Taşıyıcılar kooperatiflerinde toplam 1956 adet kamyon bulunuyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Haziran’da yapılacak ve Bandırmaspor’un
Sıradaki Haber TARAFTARIZ BİZ ÇEKERİZ CEFA ONUR BAŞKAN BİZİ BIRAKMA