Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Büyük yürüyüşe büyük katılım

Millet İttifakı’ndan büyük yürüyüşe

Millet İttifakı’ndan büyük yürüyüşe yoğun katılım oldu. Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan çok sayıda vatandaş Millet İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun’a destek verdi. Büyük yürüyüşe Millet İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun, CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, İYİ Parti Bandırma İlçe Başkanı Necmi Sert, CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar, CHP Balıkesir eski Milletvekilleri Namık Havutça, Mehmet Tüm, Sedat Pekel ve çok sayıda vatandaş katıldı.

-Bandırma’da 6 ok Büyükşehirde İsmail Ok
Büyük yürüyüş sonrasında Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlara seslenen Millet İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun “4 ay süren aday adaylığı dönemi son 2,5 aydır da beni Millet İttifakı’nın adayı olarak beni bağrınıza bastınız sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi. Bugün 2,5 ay süren yerel seçim çalışmalarını büyük yürüyüş ile sonlandırdıklarını dile getiren Tosun “Seçim çalışmalarını Bandırma’da seviyeli bir şekilde sürdürdük. Diğer partilerin başkan adayları da bu sürece katkı verdi. Bu ortamın hazırlanmasına katkı veren herkese buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Yerel seçimlerde vatandaşlarımız Bandırma’da 6 oku, Balıkesir’de de İsmail Ok’u iktidara getireceklerdir” şeklinde konuştu. 1 Nisan sabahı başkan olduklarında seçimler boyunca vaat ettikleri projeleri uygulamaya hemen koymaya başlayacaklarının altını çizen Tosun, oy veren vermeyen herkese eşit mesafede hizmet götüreceklerini sözlerine ekledi.

-Bahara sadece 1 gün kaldı
CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’da konuşmasında “Millet İttifakı Türkiye Cumhuriyeti için atılmış çok büyük bir adımdır. Baharı getirmeye sadece 1 gün kaldı. Hep birlikte Bandırma’da Tolga Tosun, Büyükşehir’de İsmail Ok diyor muyuz? Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. İnşallah 31 Mart akşamı buluşmak dileğiyle sağ olun var olun” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MESLEK İHTİSAS KOMİSYONLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
Sıradaki Haber MESLEK İHTİSAS KOMİSYONLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI