• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %-0,27
 • ALTIN
  %0,38
 • BIST
  %3,08
Büyükşehir ile Bandırma Belediyesi anlaştı

Büyükşehir ile Bandırma Belediyesi anlaştı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından ilçeye yapılması planlanan katlı otopark ile ilgili Büyükşehir Belediyesi ile Bandırma Belediyesi uzlaşmaya vardı.

Bugün Bandırma Belediyesi İmar Komisyonuna katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Başdanışmanı Cemal Öztaylan, İmar Komisyonu Üyelerini proje hakkında bilgilendirdi. Öztaylan, 1/1000’lik planlarda Belediye Hizmet ve okul alanı olarak gösterilen bahse konu alanın katlı otopark alanına dönüştürülmesi konusunda imar komisyonu üyelerinden destek istedi. AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve Büyükşehir Güney Marmara Koordinatörü İbrahim Koman’ında hazır bulunduğu komisyon toplantısında plan değişikliğinin yapılacak ilk meclis toplantısında gündeme alınmasına karar verildiği öğrenildi.

Toplantıda; Öztaylan, belediye başkanlığı döneminde sahil bandı projesinde kullanılmak üzere BOTAŞ’tan hurda fiyatına satın aldığı 3 bin 650 metre çelik borunun nerelerde kullanıldığı konusunu gündem getirdi ve bu konuda bilgi istedi. Ancak kapı duvar oldu. .

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?