Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Büyükşehirden kafa karıştıran etüt

Bandırma Belediyesi ile Balıkesir

Bandırma Belediyesi ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı arasında uzlaşma sağlanamayınca Paylaştırma Komisyonu tarafından hazineye devir edilen Edincik Merası’ nın farklı 64 noktasında Büyükşehir Belediyesi tarafından zemin etüt çalışması yaptırılması kafaları karıştırdı. Edincik Mahalle Muhtarı Kamil Eryılmaz, değişik tarihlerde yetkililerle yaptıkları görüşmelerde kendilerine hazineye devir edilen 6 bin 720 metre karelik bu alanın mera olarak kalacağının ifade edilmesine rağmen Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin Edincik Merası’nın farklı 64 noktasında zemin etüt çalışması yaptığını açıkladı.

Zemin etütlerinin imara açılacak alanlarda yapıldığının altını çizen Eryılmaz “Edincik Merası imara açılmayacaksa ve maksadı dışında kullanılmayacaksa o zaman neden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bu alanda zemin etüt çalışması yapmaktadır? Bu alanların imara açılması mahallemizin en önemli gelir kaynağı olan hayvancılık sektörünün bitmesi demektir. Edincikliler olarak buna asla müsaade edemeyiz. Bunun için il genelinde imza kampanyası düzenleyeceğiz”dedi.

YORUMLAR

2 adet yorum var

  1. Bence çok da geç kalmayın bu tür bir imza ve farkındalık kampanyasını başlatmaya.Mera kalmasına onay verilen bir yere zemin etüdü yapılması çok da masumane değil gibi duruyor.

  2. Koskoca edindicigi mahalle yaptılar şimdide parsayı topluyorlar edincigi yalnız sanmasın kimse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz,
Sıradaki Haber Palaz’dan BASKİ Genel Müdürü Erdoğan Öztürk’e Hayırlı Olsun Ziyareti