Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Büyükşehirden şaşırtan karar

Bandırmaspor’un önemli gelir kalemlerinden olan sahildeki otoparkın dolgu sahasında kalan kısmı büyükşehir belediyesi bünyesindeki Balpark’a verildi.

Bandırmaspor'un önemli gelir kalemlerinden

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Bandırmaspor ’un işletmesinde olan sahildeki otoparkın dolgu sahasında kalan kısmı büyükşehir belediyesi bünyesindeki Balpark’a verildi. CHP’li meclis üyeleri ret oyu kullandı. Mecliste söz alan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, bahse konu alanın Bandırmaspor ‘un uhdesinde kalmasını talep etti. Bandırma’nın ana caddelerinde bulunan otoparkların işletmesini yapan Balpark buradan elde edilen gelirin bir kısmını Bandırmaspor’da aktaracağı yönünde kararının bulunmasına rağmen bu güne kadar kulübe hiçbir kaynak aktarımının yapılmadığı öğrenildi.

-Elmastaş haklımı çıkıyor?
Hatırlanacağı üzere 28 Aralık 2017 tarihinde gazetecilere bir açıklama yapan Bandırmaspor Kulüp Eski Başkanı ve yönetim kurulu üyesi Erhan Elmastaş, Bandırmaspor’a destek konusunda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığını samimi bulmadıklarını söylemişti. Edip Uğur ve Zekai Kafaoğlu’nun Bandırmaspor Kulübünün yerini bilmediğini öne süren Elmastaş “Bandırmaspor Kulübünün yolunu bilmeyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlarıyla işimiz olmaz. Geçen sezon Bandırmaspor ve Balıkesirspor aynı ligde mücadele etti. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi geçen sezon Bandırmaspor’a ne yaptı ki bu yıl ne destek verecek?” diye tepki göstermişti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tabanca, av tüfeği, ve uyuşturucu
Sıradaki Haber 3 Tutuklama