Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Çaha ile ilgili kimse spekülasyon yapmasın”

Mirza “Hakkı Çaha ile ilgili hiç kimse spekülasyon yapmasın. Görev değişikliği özel statüdeki memuriyetin genel olarak kazanılmasıyla ilgilidir”dedi.

Mirza "Hakkı Çaha ile

Özel Kalem Müdürü Hakkı Çaha’nın Sağlık İşleri Müdürlüğüne getirilmesine değinen Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, “Görev değişikliğinin bizim aramızdaki olumsuzluklarla hiçbir ilgisi yoktur. Tamamen özel statüdeki memuriyetin genel olarak kazanılmasıyla ilgilidir. Hakkı Çaha ile ilgili hiç kimse spekülasyon yapmasın. Onun yaptığı görevi herkes yapamaz. Benim yanında güvendiğimi biri olması en doğal hakkımdır. Bir belediye başkanı olarak arkamı dayayabileceğim biri olması gerekir. Buda Hakkı Çaha’dır. Kendisi görevini çok iyi yapıyor. İlk günlerde kendisinin akrabam olmasından dolayı bu göreve getirilmesi konusunda tereddütlerim oldu. Ancak bunun akrabalık bağlarıyla ilgisi yoktur” dedi.

-Memuriyet hakkını kazandı
Özel Kalem Müdürlüğü konusunda Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın bir talebinin olduğunu açıklayan Mirza “Özel Kalem Müdürlüğü’nden memuriyete direkt geçildiği için bu konuda bana çok talep gelmiştir. Ben bu tasarrufu Hakkı Çaha’nın kendisi için kullandım. Kendisi şuanda memuriyet hakkını kazanmıştır” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğa Mahalle Muhtarlığının, halkımız arasında
Sıradaki Haber ilk köy hayrı Doğa’da yapıldı