" /> Çakmak’tan çarpıcı açıklamalar – Marmara Olay

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Çakmak’tan çarpıcı açıklamalar

Çakmak’tan çarpıcı açıklamalar

Bandırma Ticaret Odası’nın 9 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan genel kurulunda 4’uncü meslek grubundan aday olan Cevahir Çakmak Kristal Cafe’de düzenlediği basın toplantısında, ilçedeki yapı müteahhitlerinden beyaz listeyi desteklemeleri çağrısında bulundu.

-Seçimden seçime gitmedim
Geçen dönem Bandırma Ticaret Odası’nda meclis üyesi olarak görev yaptığını anımsatan Çakmak, bu süre içerisinde çok sayıda başarılı projeye imza attıklarını söyledi. Bugüne kadar yapı müteahhitlerini hep desteklediğinin altını çizen Çakmak, “Bugüne kadar seçimden seçime meslek grubundaki üyeleri ziyaret eden sonrada hiç aramayanlardan olmadım. Yapı müteahhitlerinin sorunlarının çözümü konusunda hep gayret içerisinde oldum” dedi.

-Bize destek vermesi gereken odalar destek vermedi
Yapı müteahhitlerinin sorunlarının çözümü konusunda Bandırma’da birlik ve beraberlik içerisinde çalışacakları odaların kendilerine destek vermediğini öne süren Çakmak “İlçedeki 18.madde uygulamaları Balıkesir’de yapılıyor. Bununla ilgili dosyalar uzun süre orada bekliyor. Bu konuda bir çalışma başlattım. Bandırma’da birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağımız odalar bize destek vermedi. Bunlar inşaat mühendisleri ve mimarlar odasıdır. İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı iken bizlere bir şey vermeyenler Bandırma Ticaret Odası Başkanı olduğunda ne verecek. Mevcut yönetime rakip olacaksın o zaman bir projen olmalı. Bir projen yok. Toplama ekiplerle projesiz Bandırma Ticaret Odası’nı yönetmeye talipsin” diye tepki gösterdi.

-Ilgın’ın için bazı isimler çizilecek iddiası
Seçimlerde Gürkan Ilgın’ın 4.Meslek Komitesi’nden çıkması için turuncu grubun mavi ve beyaz gruplardan aday olan bazı kişilerin isimlerinin çizilmesine yönelik bir çalışma başlattığını öne süren Çakmak, “Bu kapsamda Gürkan Ilgın’ın beyaz listeden bazı isimleri silip çok oy alması söz konusu değildir. Mavi listede bulunan bazı isimlerin üzerleri çizilerek Gürkan Ilgın’ın ismi yazılacak. Bu isimler Ayhan Atik ve Ozan Tüm olabilir” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?