Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Çanakkale Şehitlerini anma programı

Bandırma Bigalılar Derneği,25 Mart 2018 tarihinde yatsı namazının ardından Sunullah Mahallesinde bulunan dernek binasında şehitler için anma programı düzenleyecek.

Bandırma Bigalılar Derneği,25 Mart

Bandırma Bigalılar Derneği 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Sunullah Mahallesinde bulunan dernek binasında 25 Mart 2018 tarihinde yatsı namazının ardından şehitler için anma programı düzenleyecek.
Bandırma Bigalılar Derneği Başkanı Salih Sertkaya, her yıl geleneksel olarak 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıldönümünde Sunullah Mahallesinde bulunan dernek binasında mevlidi şerif programı düzenlediklerini anımsattı.
Çanakkale Zaferi’nin milli mutabakat belgesi niteliğinde olan eşsiz bir mücadele olduğunu söyleyen Sertkaya “Çanakkale Zaferi teknolojinin iman gücüne mağlubiyeti, mağrur ve zalim küfrün, hakkın karşısında yok olmasıdır. Milletimiz o gün birlik ve beraberliği, üstün fedakarlığı, dayanışma ruhu ve manevi gücüyle dimdik ayakta kalmış ve tüm dünyaya “Çanakkale Geçilmez mesajını vermiştir. Çanakkale’de cephede düşmana karşı vatanını canı pahasına savunan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün kahraman şehitlerimizi düzenleyeceğimiz anma programıyla rahmet ve minnetle anacağız ”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesirspor son olarak 2. Lig
Sıradaki Haber Fırtına gibi esecek