Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Cepsiz ceketliler iş başında”

Saadet Partisi Bandırma Belediye

Saadet Partisi Bandırma Belediye Başkan Adayı Ekrem Süzen düzenlediği basın toplantısında, 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemiz ve Bandırma açısından çok önemli olduğunu söyledi. Süzen, vatandaşların verecekleri her bir oyla sadece yerel yönetimlerin değil Türkiye’nin istikametini yeniden belirleyeceğinin altını çizdi. Seçimleri halinde ayrımcılık ve partizanlık yapılmayacaklarını sözünü veren Süzen, hizmetlerin doğru, hızlı ve estetik biçimde yerine getirileceklerini söyledi.

-Bandırma için 40’dan fazla projemiz var
Daha önceki seçimlerde aday olanların seçim beyannamelerinde belirtmiş oldukları projelerinin büyük bir bölümünü uygulamaya koyamadığının altını çizen Süzen, bu seçimlerde kendilerinin Bandırma ile ilgili 40’tan fazla projesinin bulunduğunu önümüzdeki günlerde düzenleyecekleri geniş katılımlı bir toplantıyla bu projeleri ilçe sakinleriyle paylaşacaklarını açıkladı.

-Rantı değil insanı esas alacağız
Ulaşımdan alt yapıya, temizlikten kaldırım yenilemeye kadar bütün hizmetlerin şehrin öncelikli ihtiyaçlarına göre planlanacağını aktaran Süzen “Şehrin ruhuna, dokusuna aykırı yapılaşmaya karşı önlemler alacağız. Sanat, öğrenci, engelli, aile, yaşlı ve emekli dostu bir belediyecilik anlayışını Bandırma’da hakim kılacağız.” diye konuştu. Dürüst başkan, dürüst yönetim anlayışıyla yola çıktıklarının altını çizen Süzen, milletin milli görüş belediyeciliğine dönüş yapacağını, rantı değil insanı esas alan bir belediyecilik anlayışını Bandırma’da tesis edeceklerinin altını çizdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI