Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP sorunları ilk ağızdan dinleyecek

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanı Selim Panç, ilçe örgütü olarak 15 Eylül 2020 tarihin kadar ilçeye bağlı tüm mahalleri gezerek sorunlarını tespit edeceklerini söyledi. Panç, tespit edilecek sorunlarının çözümü konusunda gerek yerel yönetim gerekse bölge milletvekilleriyle sürekli irtibat halinde olacaklarının altını çizdi.

Muhtarlık müessesesinin toplumsal hayatın önemli yapı taşlarından olduğunun altını çizen Panç, “Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte olup halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedirler. Vatandaşlarımızın devletimize ihtiyaç duyduğunda başvuracakları ilk yer muhtarlıklardır. İlçe örgütümüzün çalışma programlarının belirlenmesinde muhtarlık müessesenin önemli katkısı bulunmaktadır. Bundan dolayı önümüzdeki haftadan itibaren ilçeye bağlı tüm mahalle muhtarlarını ziyaret ederek sorunlarını yerinde tespit edecek, çalışma programlarımızı buna göre şekillendireceğiz”dedi.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. Bunu ben yıllardır söylüyorum,CHP halkın partisidir,halk partiye değil partinin yöneticileri gönüllüleri halka gitmelidir,halkı dinlemeli ve not almalıdır.Değerli hocam sayın Panç doğru ve yerinde bir start vermiştir,kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devrilen kaya yüklü traktörün sürücüsü
Sıradaki Haber Traktör devrildi:1 ölü