Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP ve İyi Parti’den ittifak kardeşliği

Millet İttifakı adayı Tolga

Millet İttifakı adayı Tolga Tosun İyi Parti Bandırma İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarete CHP Bandırma İlçe Başkanı Niyazi Yeloğlu, Bandırma Belediye eski Başkanı Sedat Pekel ve çok sayıda partili katıldı. Ziyarette konuşan İyi Parti Bandırma İlçe Başkanı Necmi Sert, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’den Bandırma Belediye Başkan Adayı gösterilen Tolga Tosun’un aynı zamanda İYİ Parti’nin de adayı olduğunu söyledi. Sert, 31 Mart yerel seçimlerinde hedeflerinin Tolga Tosun’u Bandırma’da İsmail Ok’u da Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı yapmak olduğunu açıkladı.

-Hedefimiz seçimleri kazanmaktır
Bandırma’da İYİ Parti olarak seçimlere CHP çatısı altında gireceklerini kaydeden Sert, meclis üyelerinin dağılımı konusunda netleşen bir şey yok. Önümüzdeki günlerde bu konu netleşecek. Biz burada Bandırma Belediye Meclisine partimizden kaç kişi soktuğumuzdan çok Balıkesir ve ilçelerinde seçimleri nasıl kazanabiliriz onun hesaplarını yapıyoruz. İnanıyorum ki Mart’tan sonra bahar gelecek hem birlikte güzel günler göreceğiz” dedi.

-İnsan ve çevre sağlığına duyarlı yatırımlara destek vereceğiz
Millet İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun’da açıklamasında işsizlik ve yoksulluğun olduğu bir ülkede, yerel yönetimler de merkezi yönetimler kadar sorumlu olduğunun altını çizdi. Bunun için ilçemizde yeni iş olanakları oluşturulması için üzerlerine düşeni yapacaklarının altını çizen Tosun, çevre duyarlı insan sağlığını tehdit etmeyecek yeni yatırımlara her zaman destek vereceklerini söyledi.

-Belediyeyi ben değil biz anlayışıyla yöneteceğiz
Toplumun temel gereksinimlerini katılımcı bir süreçle saptayacaklarının altını çizen Tosun, “Bir yandan şehrimizin muhtelif ihtiyaçları için teknik ve stratejik faaliyet alanları üzerinden sistem geliştirilirken aynı zamanda da sosyal belediyecilik ekseninde adil, demokratik, paylaşımcı ekonomik modeller hayata geçireceğiz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul’da Tarihi Memduh Paşa Yalısı’nda
Sıradaki Haber Yalı Hırsızı Yakalandı