Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“CHP’de rakı -balık siyaseti”

CHP Balıkesir İl Başkanı

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı’nın Balıkesir Büyükşehir Belediyesine atfen “Lale Devrini yaşıyorlar”şeklindeki açıklamasına Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mehmet Birol Şahin’den sert tepki geldi Şahin “CHP İl Başkanı Serkan Sarı gündüz Büyükşehir Belediyesine “Lale Devri Yaşıyorlar” diye üfürdükten sonra akşamında CHP’li Edremit Belediyesi’nin muhtarlara verdiği yemekte “Rakı-Balık Siyaseti” için rakı masasında “Lale Devri Belediyeciliği” nasıl yapılır, Muhtarlara yemek kılıfıyla milletin, Belediyenin parası rakı masasında nasıl meze yapılıp çarçur edilir CHP’li milletvekili ile göstermiş”dedi.

-Rakı balık masasını sosyal medyada paylaşmışlar

Şahin “Oyunu alıp sırtlarından rakı masaları kurdukları CHP’li kitle ile nasıl kafa bulunur, kendi lale devri yaşam tarzlarını “Hizmet Belediyeciliği” nasıl yapılır gösteren Balıkesir Büyükşehir Belediyesine karşı nasıl iftira kampanyası düzenlenir bir kez daha gösteren ve hiç utanmadan çektirdikleri fotoğraflara çakırkeyf sunmaktan geri durmayanları Balıkesir’li hemşehrilerimin yorumuna bırakıyorum”ifadesini kullandı.

-“Hizmetleri görebilmek için ayık kafayla gezmek lazım”

CHP İl Başkanı Sarı’nın Büyükşehir Belediyesi hakkında bilgisizce karalama kampanyası yaptığını öne süren Şahin “Siz Belediyelerin bütçesinden, milletin kesesinden rakı masaları kurup eğlene durun, Büyükşehir Belediyesi sizin yıllardır çivi çakmadığınız CHPli Belediyelerin ilçelerde “Mizmet Destanı” yazıyor. Biz de Serkan Sarı bu hizmetleri neden görmüyor diye düşünüyorduk.. Balıkesir’de, Edremit’te, Burhaniye’de, Ayvalık’ta yapılan hizmetleri görebilmek için “ayık kafa” ile gezmek lazım..Her gece CHP’li Belediyelerin kurduğu “rakı masaları”dan vatandaşımıza yapılan hizmeti görmek mümkün değil.. Üstelik iki dubleden sonra boncuk boncuk konuşmak normal, biz de bu sayede Serkan Sarı’nın neden bu şekil konuştuğunu öğrenmiş olduk”şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan,
Sıradaki Haber Karesi İHA Üssü’nde sona gelindi