Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP’den Cumhuriyet Yemeği

CHP’den Cumhuriyet Yemeği

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Örgütü tarafından Grand Asya Hotel’de Cumhuriyetin ilan edilişinin 98.yılı nedeniyle cumhuriyet Yemeği düzenlendi. Cumhuriyet Yemeğine CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Burhan Deniz, Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat, CHP Bandırma İlçe Başkanı ve çok sayıda partili ve konuk katıldı.

-Birlik mesajı verdi

Yemekte konuşan CHP Bandırma İlçe Başkanı Dr Selim, dönem dönem fikir ayrılıkları olsa da tek yumruk olduklarını söyledi. Ülkeyi içinde bulunduğu kötü durumdan CHP’li kadroların kurtaracağını öne süren Panç, “Yılmadan yerli ve yabancı düşmanlara karşı hep birlikte mücadele edeceğiz. Haramilerin saltanatı hep birlikte yıkacağız. İlk seçimde partimizi iktidara taşıyacağız. Zaman birlik olma zamanıdır” dedi.

-Hizmetlerini anlattı

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’da konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı verirken, ilk seçimde CHP’yi iktidara taşıyacaklarını söyledi. Konuşmasında 2.5 yıl içerisinde yaptıkları  çalışmalara da değinen Tosun “2.5 yıldan bu yana Bandırma Belediye Başkanlığı görevinde bulunuyorum. Bu sürenin 1.5 ılı pandemiyle geçti. Bu zaman diliminde bile temel belediyecilik hizmetleri hiçbir zaman aksatmadık. Seçim beyannamemizde ifade ettiğimiz gibi 240 kapasiteli 2 anaokulumuzu hizmete soktuk. 320 kapasiteli eğitim destek evimiz hizmete girdi. Engelli kampımızın 1.etabı bitti. İkinci etabının yapımına 2022’de başlayacağız. İlçenin muhtelif mahallerine 3 adet yeni pazaryeri yapacağız. 120 yatak kapasiteli öğrenci yurdu ve Malta Deresi yaşam alanının yapımına 2022 yılında başlayacağız” dedi.

 

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ustaoğlu: “Suç örgütlerine nefes aldırmayacağız”
Sıradaki Haber Ustaoğlu: “Suç örgütlerine nefes aldırmayacağız”