google-site-verification=rR_AryOAH5okBcDRYKVeNTE5QqFFx3HhVv-z7ceiTT4

 • DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,34
 • ALTIN
  %-0,22
 • BIST
  %0,65
CHP’den Tan’a hayırlı olsun ziyareti

CHP’den Tan’a hayırlı olsun ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Dr. Selim Panç ve Yönetim Kurulu üyeleri, Bandırma Ticaret Borsası Başkanlığına yeni seçilen Can Ata Tan’ı ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan CHP İlçe Başkanı Dr. Selim Panç, Türkiye’nin mevcut hükümet tarafından iyi yönetilmediğini, çiftçinin perişan olduğunu,1litre mazotun 27 lirayı geçtiğini, 1 çuval gübrenin 700 lira olduğunu ve tarım ilaçlarının çok pahalı olmasından dolayı çiftçinin üretemez durumda olduğunu söyledi. Panç “Türkiye kendine yeten bir ülke iken, tarım ürünlerini ithal eden bir ülke haline geldi. Hayvancılık sektörü de aynı durumdadır. iktidar değişikliği şarttır” dedi.

Borsa Başkanı Can Ata Tan ‘da yaptığı açıklamada “Ticaret Borsası olarak, geçmiş dönemde yapılan başarılı çalışmaları devam ettirerek çıtayı biraz daha yükseltmek istiyoruz. Bandırmalı çiftçimizi ve üreticimizi desteklemeye devam edeceğiz. Onların her zaman yanındayız. Yaptığımız çalışmalar ile Bandırma ve ülke ekonomisine yaptığımız katkıyı daha da arttırmak istiyoruz. Ben ekibim aldığımız sorumluluğun farkındayız” şeklinde konuştu. .

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?