" /> CHP’li Panç’ın savunması istendi – Marmara Olay

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
CHP’li Panç’ın savunması istendi

CHP’li Panç’ın savunması istendi

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde Grand Asya Hotel’de düzenlenen Cumhuriyet Yemeğinde yaşananlarla ilgili Balıkesir İl Başkanlığı’nın İlçe Başkanı Selim Panç’tan savunma istediği öğrenildi.

-İl yönetimine posta koymuştu

Hatırlanacağı üzere, yemeğe katılan Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Yönetim Kurulu Üyeleri masaların çok sıkışık olduğunu gecenin daha geniş bir yerde yapılabileceği konusunda görüş bildirmişti. Bunun üzerine il ve ilçe yöneticileri arasında sözlü tartışma çıkmış, devreye giren CHP Bandırma İlçe Başkanı Dr Selim Panç, 3 kez “çıkın gidin o zaman” diye tepki göstermişti. Balıkesir İl Yönetim Kurulu Üyelerine yapılan bu saygısızlığa tepki gösteren CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, salonu terk etmişti. Sarı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilçede kurulu bulunan Hayyam Restoranda yemek yemiş ve bunu sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

-Açıklaması şaşkınlık yaratmıştı

Yaşanan bu gelişmelerin ardından CHP Bandırma İlçe Başkanı Selim Panç, sosyal medya hesabından  “CHP Balıkesir İl Yönetim Kuruluna yapılan saygısızlığı, hadsizliği ve seviyesizliği şiddetle kınıyor. Sorumluların konu hakkında özür dilemelerini bekliyorum” şeklinde açıklama yapmıştı.

-İstifaları ceplerinde

Öte yandan Cumhuriyet Yemeği’nde yaşananlar geçtiğimiz günlerde CHP İlçe Yönetim Kurulu toplantısında da gündeme geldi. Toplantıda, sert tartışmalar yaşanırken bazı yönetim kurulu üyelerinin istifa etmek istedikleri ve bu kapsamda Belediye Başkanı Tolga Tosun ile bir görüşme yapacakları gelen bilgiler arasında.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?