Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP’li Sarı’dan dikkat çeken “U”dönüşü

Açıldığı ilk günden BALBUCKS’ı,

Açıldığı ilk günden BALBUCKS’ı, “Bu bölgenin böyle bir hizmete ihtiyacı yok. Vatandaşların beklentilerinden uzak” diyerek yerden yere vuran CHP’li Serkan Sarı şimdi de katıldığı bir TV programında “Güzel bir hizmet, biz hizmete karşı değiliz, tabi ki başımızın tacı… Buna karşı çıkabilir miyiz?” diyerek Balıkesir siyaset tarihinde görülmemiş bir “U”dönüşü yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz tarafından hizmete sokulan BALBUCKS önünde yaptığı basın açıklamasıyla “BALBUCKS’ı Amerikan özentisi’ diyerek yerden yere vuran CHP’li Sarı, 16 Ekim’de katıldığı Hakan Küçükakman’ın Yandaş Medya TV’deki programında BALBUCKS’ı öve öve bitiremedi.

-O gün öyle bugün böyle

Hatırlanacağı üzere CHP’li Sarı, geçtiğimiz günlerde BALBUUCKS önünde yapmış olduğu basın açıklamasında “Amerikan özentisi bir yapıya, bir kuruluşa teslim etmişlerdir. Bu sevdadan vazgeçmesi için bir defa daha çağrıda bulunmak istiyorum. Bu bölgenin böyle bir hizmete ihtiyacı yok. Vatandaşların beklentilerinden uzak” diyerek tepki göstermişti. Aynı Sarı, 16 Ekim’de gazeteci Hakan Küçükakman’ın Yandaş Medya TV’deki programında “Güzel bir hizmet, biz hizmete karşı değiliz, tabi ki başımızın tacı… Buna karşı çıkabilir miyiz” diyerek Balıkesir siyaset tarihinde görülmemiş bir “U” dönüşü yaparak Balıkesirlileri şaşırttı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI