Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP’li vekiller mazabatasını aldı

CHP Milletvekilleri Ahmet Akın, Fikret Şahin ve Ensar Aytekin düzenlenen törenle mazbatasını aldı

CHP Milletvekilleri Ahmet Akın,

24 Haziran’da gerçekleştirilen seçimler sonrası milletvekili seçilerek 27. Dönemde Balıkesir’i TBMM’de temsil edecek olan CHP Milletvekilleri Ahmet Akın, Fikret Şahin ve Ensar Aytekin İl Başkanı Serkan Sarı ve teşkilat üyeleriyle birlikte Balıkesir Adliye Sarayına gelerek mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanı Ünal İzgi’den aldılar.

Mazbataların alınmasının ardından adliye önünde açıklama yapan CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı “Bugün milletvekili arkadaşlarımız mazbatalarını aldılar. Yoğun, yorucu, tempolu bir seçim atmosferinden çıktık ve sonuçta daha neticeler bekliyorduk, daha büyük başarılar arzu ediyorduk. Sahada, halkımızda olduğumuz teveccüh bunun çok çok üzerindeydi ama sandığa bu yansımadı. Sonuç olarak da mevcut vekil sayımızı koruyarak üç milletvekilimizle, yeni genç ve dinamik arkadaşlarımızla Cumhuriyet Halk Partisi’ni ve Balıkesir’i en iyi temsil edecek arkadaşlarımızın mecliste yer almaları bizi çok mutlu etti”dedi.

Sarı devamında şunları söyledi “Çok yakın zamanda parti örgütümüzün her bir ferdiyle, milletvekillerimizle, ilçe başkanlarımız hep beraber omuz omuza Balıkesir’in çok daha güzel bir şehir olması, Balıkesir’in gelişimine katkı sunabilmek, kaybetmiş olduğu değerleri yeniden kazandırabilmek adına birlikte mücadele edeceğiz. Bugün biz Balıkesir’in dokuz milletvekilinin de aynı özveriyi göstermesini temenni ediyoruz. Bizler Cumhuriyet’in kurucu ve koruyucu partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin temsilcileri olarak en büyük özveriyi gösterecek kadrolarız. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Bugün arzu ettiğimiz sonuçları alamadık. Ama bunun için önümüzdeki seçimlerde çok daha büyük başarılara imza atabilmek için yılmadan, durmadan çalışmaya devam edeceğiz”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Can
Sıradaki Haber CAN ATA TAN 23 NİSAN’I KUTLADI