Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Çok yiyenler acil’lik oluyor

Bandırma’da iftarda çok yemek yiyenler acil’lik oluyor. Acil servis doktorları 21 ila 22.30 saatleri arasında 100’den fazla hastaya bakmak zorunda kalıyor.

Bandırma'da iftarda çok yemek

Bandırma’da iftarda çok yiyen vatandaşlar hastanelik oluyor. İftar sonrası İlçe Devlet Hastanesinin acil servisinde yoğunluk yaşanıyor.
Bandırma Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Ersin Atıcı, Ramazan ayında vatandaşların iftar vaktinde ağır ve hızlı yemek tüketmelerinden dolayı iftar sonrasında hastanenin acil servisinde yoğunluk yaşandığını söyledi.

-Çok yiyip hastanelik oluyorlar
Kendilerinin de hasta yoğunluğunun azaltılabilmesi için hastanenin acil servisinde önlem aldıklarını dile getiren Atıcı, bu çerçevede hastanede görevli diğer doktorlardan servise takviye yaptıklarını açıkladı. İftar sonrası mide, tansiyon, şeker gibi kronik hastalıklardan dolayı acil serviste yoğunluğun yaşandığını dile getiren Atıcı, “21 ila 22.30 saatleri arasında acil serviste yoğunluktan dolayı servis doktorları bu süre içerisinde 100’den fazla hastaya bakmak zorunda kalıyor. Sağlık personelimiz özveriyle çalışıyorlar. Bugüne kadar da hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadık. Halkımıza en güzel hizmeti vermeye çalışıyoruz.”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Can
Sıradaki Haber CAN ATA TAN 23 NİSAN’I KUTLADI