Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bağış yoksa otoparka girişte yok

Erdek’te CHP’li yerel yönetim

Erdek’te CHP’li yerel yönetim uygulamalarıyla yerli ve yabancı turistleri şaşırtmaya devam ediyor. Daha önce maaşını isteyen ve seçim çalışmalarına katılmadıklarından dolayı bayan personelini çöpe yollayan CHP’li Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, şimdide Erdekspor’a bağış vermeyen işletmecinin otoparkının önünü kazarak giriş ve çıkışları engelledi. Bu uygulamanın ardından 9 günlük Bayram tatilinden dolayı tarihinin en yoğun günlerini yaşayan ilçede otopark sıkıntısı yaşanıyor.

-Otoparkın girişini kazdı
İddiaya göre Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, otopark işletmecisi İlker ve Kudret Hamarat’tan Erdekspor’a bağış yapmasını istedi. Otopark işletmecileri uygun bir dille bağış yapamayacaklarını dile getirdi. Bunun üzerine CHP’li Erdek Belediyesi otoparkın önünü kazarak araç girişi ve çıkışını engelledi. Ticari kayıplar yaşayan otopark işletmecileri yerel yönetimin bu keyfi uygulamasını yargıya taşımaya hazırlanıyor. Yaşanan bu gelişmelerin ardından otoparkta çalışan 8 işçinin işlerine son verildi.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. Ya onu geçtim bende temizlik işçisiyim 20 Aydan beri maaş ödemiyor bu adam bittik tükendik kışın hep kızım okula harçlıksız gitti ona bakarak agladıgım günler çok oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Marmara Adalar Belediyesi Başkan Aydın
Sıradaki Haber Jokey Özcan Yıldırım Avşa’da Tarih Yazdı