Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Çözüm Koleji’de “Kayhan İpek” dedi

Bandırma Çözüm Koleji öğrenci

Bandırma Çözüm Koleji öğrenci servis taşımacılığının önde gelen kuruluşlarından olan Kayhan İpek ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Çözüm Koleji’nde düzenlenen imza törenine Kayhan İpek Öğrenci ve Servis Taşımacılığı Sahibi Kayhan İpek ve Çözüm Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Yavuz Yuvalı hazır bulundu.

İmza töreninde konuşan Kayhan İpek “Şirket olarak, geçmiş yıllardan bu yana sunduğumuz hizmet kalitesi ve benimsediğimiz prensiplerle okul taşımacılığı sektöründe de geniş kitleye hitap etmekteyiz. Okul öğrenci servisi hizmeti hassasiyet ve güven gerektiren alandır. Hizmetimizi öğrenci servisi yönetmeliği ve servis araçları hizmet yönetmeliği standartlarına uygun bir şekilde yerine getirerek, müşteri memnuniyet ilkelerimizle birlikte öğrencilerimizi ticari görmekten daha çok, kendi çocuklarımıza verilen hizmetmiş kısmını esas alıyoruz” dedi.

Okul ve Öğrenci servisi konusunda kendilerinden söz ettirecek yeniliklerle hareket ettiklerinin altını çizen İpek “Detaylı bakıldığında sektör içerisinde alışılmışın dışında okul taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Buda birçok kişinin ve kurumun bizlerle çalışmasına neden olmuştur. Gelecek dönemlerde de kendimizi tekrarlamaktan kaçınarak geliştirmeyi hedeflemekteyiz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Edincik Merası’nın imara açılmasıyla ilgili
Sıradaki Haber Tosun’un hukuk zaferi, Danıştay kararı bozdu