Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cumhur İttifakı Bandıma adaylarını tanıttı

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri aday tanıtım toplantısı Kurtuluş Düğün Salonu’nda yapıldı. Toplantıya AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, MHP Balıkesir İl Başkanı Orhan Dereli, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ahmet Sağlam, Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, MHP Bandırma İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal ve 500’e yakın vatandaş katıldı.

-Bandırma’yı Fetret Dönemi’nden kurtaracağız
Toplantıda konuşan Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, hedeflerinin 31 seçimlerini kazanmak olduğunu söyledi. İttifak kapsamında oluşturulan 31 kişilik Bandırma Belediye Meclis Listesinde 7 Milliyetçi Hareket Partili meclis üyesinin bulunduğunu açıklayan Bostancı, Cumhur İttifakının birleşenleri olarak 31 yerel seçimlerinden zaferle çıkacaklarını öne sürdü. Bandırma’nın 10 yıldan beri Fetret Devrini yaşadığını öne süren Bostancı, “İnşallah 1 Nisan sabahı Bandırma’yı bu Fetret Dveri2nden kurtaracağız. Bandırma Belediyesi bizim iktidarımız döneminde kapalı kapılar ardından birtakım hesapların yapıldığı bir yer değil vatandaşına hizmet üreten bir kurum olacaktır” dedi.

-Hedefler büyük
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz’da konuşmasında, sahil bandındaki yerleşim yerlerinde yaşayan vatandaşlarda AK Parti geldiğinden yaşamlarına müdahale edileceğine yönelik bir algının olduğunu, iktidarları döneminde asla böyle bir şeyin olmayacağını söyledi. Yılmaz “Biz kimsenin özgürlüğünü kısıtlayıp sınırlandırmayacağız. Bizim hedefimiz Bandırma’sı ve Erdek’i ile dünya ile rekabet eder hale getirmektir. Derdimiz insanımızın cebine aynı işi yaparak daha fazla para kazanmasını sağlamaktır. Uygulamaya koyacağımız projelerle Balıkesir Türkiye’de en çok konuşulan, ekonomisi en çok güçlenmiş, ilk 10’a girmiş bir şehir olacaktır. Bizlere güvenin buradan sizlere söz veriyorum. Sizler bizim için oy isteyecek destek toplayacaksınız. Sizleri mahcup edecek hal ve hareket içerisine girmeyeceğimiz gibi gece gündüz çalışarak sizin güveninize mâni olacak herhangi bir arkadaşımızı da aramızda barındırmayacağız” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde
Sıradaki Haber Bandırma’da Gizli Kamera Skandalı!