Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir’de

Balıkesir mitinginde halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan “”Vakit birlik vakti. Vakit Balıkesir vakti. Vakit Türkiye Vakti. Unutmayın yaparsa yine AK Parti yapar”dedi.

Balıkesir mitinginde halka hitap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Balıkesir mitinginde halka hitap etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ana muhalefetin cumhurbaşkanı adayı başka projeleri açıklayan başka. Cumhurbaşkanı adayı kös kös oturuyor. Genel başkanları çıkmış proje açıklıyor. O mu yönetecek bu ülkeyi. Eğer o yönetecekse bay Kemal çıkıp aday olsaydı.” diye konuştu.
Erdoğan konuşmasında, “Bizim bir davamız var, bir hayalimiz var biz millet olarak bu topraklarda hep güzel başlangıçlar yaptık. 16 yıl önce AK Parti ile demokrasi ve kalkınma yolunda güzel bir başlangıç yaptık. 15 Temmuz’da milletimizle birlikte istiklalimize sahip çıkmakla güzel bir başlangıç yaptık. Şimdi de 24 Haziran’a yeni yönetim sistemimize güzel bir başlangıç yapmak için hazırlanıyoruz.” dedi.

Türkiye şahlanacak”
Erdoğan, “Vakit birlik vakti. Vakit Balıkesir vakti. Vakit Türkiye Vakti. Unutmayın yaparsa yine AK Parti yapar. İnşallah sizlerin desteği ile irade, erdem ve cesaretle Türkiye şahlanacak. Balıkesir Türkiye’nin vitrinlerinden biridir. Bunun için son 16 yılda Balıkesir’e 25 katrilyon yatırım yaptık.” ifadelerine yer verdi.
“Konuşuyorlar, laf ola beri gele, bunlar daha çırak bile değil” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan,”Biz yol aldık yol. Çıraklığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde bıraktık. Türkiye’mizi muasır medeniyetler üstüne taşıdık. Eğitimde 3250 adet yeni derslik, 4476 yatak kapasiteli yüksek öğrenim yurdu yaptık. Şehir hastanesi konforunda bin yataklı devlet hastanesini yaptık. 24’ü hastane olmak üzere toplam 57 adet sağlık tesisi yaptık. TOKİ vasıtası ile 7330 konut yaptık. 2002 yılına kadar Balıkesir’de 76 kilometre bölünmüş yol vardı. Biz buna 16 yılda 513 kilometre bölünmüş yol ilave ettik.” dedi.

15 adet yol projemiz de devam ediyor”
Erdoğan, “Halep oradaysa arşın Balıkesir’de. Toplam maliyeti 1,5 katrilyon olan 15 adet yol projemiz de devam ediyor. Siz şu sözü gayet iyi bilirsiniz. Marifet iltifata tabidir. İltifatı olmayan marifet zayidir. Biz başında bu kardeşinizin olduğu bu AK Parti hükümetlerinde İstanbul-İzmir otoyolu aynı zamanda bir Balıkesir projesi değil mi? Siz İstanbul’dan Balıkesir’e bu yoldan gelmeyecek misiniz? Uzun yollar kısıldı mı? biliyorsunuz biz Ferhat’la Şirin gibi dağları deldik Şirin’e ulaştık. Şirin işte burada.” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğa Mahalle Muhtarlığının, halkımız arasında
Sıradaki Haber ilk köy hayrı Doğa’da yapıldı