Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Cumhuriyeti korumak ve yaşatmak görevimizdir”

“Cumhuriyeti korumak ve yaşatmak görevimizdir”

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, Cumhuriyetin ilan edilişinin 97.yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Bozkurt mesajında “29 ekim 1923 tarihinde  ilan edilen cumhuriyet ile bağımsız, hür istikbale güvenle bakan genç cumhuriyetimizin ilan edilişinin 97.yılını kutluyorum” dedi.

Bozkurt “ Cumhuriyet kazanımlarını göz ardı etmeden medeni dünyaya Türk ün bağımsızlığını haykırdığımız,hakkımız olan bağımsızlığı ve özgür bir millet olarak geleceğimizi temin etmek için verdiğimiz kurtuluş savaşından bu güne kadar emperyalistlerin ve onun uşaklarının Türk’ü ana vatanında boğma düşüncesi  hiç değişmedi.Bu günde aynı düşünce ile her türlü entrika ,hile ve desiselerle milli birliğimizi bozmaya milli dayanışmamızı yok etmeye, mukaddesatımıza saldırmaya devam ediyorlar. Öz vatanını dün çiğnetmeyen büyük milletimiz inanıyorum ki bu günde aynı ruh haliyle milli birliğini koruyacak güç ve kudrettedir. Cumhuriyet erdemini yaşamak ve yaşatmak bize bırakılan bu mirası yarınlara ve genç nesillere taşımak hepimize düşen kutsal bir görevdir” ifadesini kullandı.

Bozkurt devamında “Cumhuriyetimizin 2023,2053 ve 2071 hedefleri ile sonsuza kadar yaşaması buna inanmış yükselen nesillerle olacaktır. Bu vesile ile cumhuriyetimizi kuran bize İstiklal ve istikbalimizi bahşeden “Yüksel Türk yükselmenin sınırı yok” diyerek bize yarınları hedef gösteren  ve bize yeni bir devlet armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi bir kez daha sevgi, saygı ve hürmetle yad ediyorum.Yaşasın Cumhuriyet”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırmaspor 3 puanı tek golle aldı
Sıradaki Haber Bandırmaspor 3 puanı tek golle aldı